Akcesoria

Pro Men

Pojemniki na gruz

W ofercie Pro-Men znajdują się różnego typu pojemniki na gruz, ziemię i materiały sypkie. Niezbędne na każdym placu budowy pojemniki na gruz są łatwe w przenoszeniu i transporcie dzięki dużej nośności zawiesia łańcuchowego i szekli. Potwierdzają to odpowiednie atesty, które posiadają wszystkie pojemniki na gruz znajdujące się w naszej ofercie. Duży wybór pojemników na gruz o różnych pojemnościach pozwala dopasować wielkość kontenera do aktualnych potrzeb. Tym samym z pewnością sprawdzą się one podczas wszelkiego typu prac budowlanych, remontowych i rozbiórkowych.

Kontenery na odpady budowlane, gruz czy też ziemię są wykonane z trwałych materiałów i sprawdzają się w każdych warunkach. Bez trudu można wybrać taki pojemnik na gruz, który sprawdzi się nawet przy dowozie w najtrudniej dostępne miejsca. Nasze pojemniki na gruz w Lublinie i okolicach służą już od lat. Na zakup decydują się przede wszystkim duże firmy budowlane i deweloperzy, choć mamy elastyczną i atrakcyjną ofertę, która może też zainteresować mniejsze firmy, a nawet osoby prywatne.

Zbieranie, a następnie utylizacja gruzu oraz śmieci po budowlanych we właściwy sposób jest niezwykle ważna ze względu na bezpieczeństwo na placu budowy, na ochronę środowiska oraz na względy estetyczne. Dlatego warto zainwestować w pojemniki na gruz w Lublinie, aby mieć pewność, że pozbywamy się odpadów profesjonalnie, legalnie i w zgodzie z naturą.

Wykorzystując dostępne pojemniki na gruz w Lublinie, które oferuje nasza firma można bez trudu realizować wszelkie usługi związane z odbiorem różnego rodzaju odpadów. Dzięki przemyślanej konstrukcji ustawienie kontenera, zbiór odpadów i ich transport nie będą stanowiły najmniejszego problemu. W razie wątpliwości nasz doświadczony zespół specjalistów z chęcią doradzi wybór odpowiedniego kontenera do wywozu gruzu, pozostałości po budowie, ziemi i materiałów sypkich, stosownie do potrzeb. Udzielimy też wskazówek dotyczących przygotowania miejsca do bezpiecznego i funkcjonalnego postawienia kontenera.

Pojemnik na ziemię i materiały sypkie typ A

Pojemnik na ziemię i materiały sypkie typ A

  • pojemnik charakteryzuje się dużą trwałością i wysoką jakością wykonania
  • nośność zawiesia łańcuchowego i szekli jest potwierdzona odpowiednimi Atestami
Pojemnik na gruz typ B

Pojemnik na gruz typ B

  • pojemnik charakteryzuje się dużą trwałością i wysoką jakością wykonania
  • nośność zawiesia łańcuchowego i szekli jest potwierdzona odpowiednimi Atestami