Ogrodzenia

Pro Men

Ogrodzenia

Ogrodzenia – Lublin Pro-Men to szereg rozwiązań w zakresie ogrodzeń tymczasowych, zabezpieczających teren przed dostępem osób nieupoważnionych. Najpopularniejsze z nich to ogrodzenia betonowe ażurowe i ogrodzenia pełne z blachy trapezowej. Wyróżnia je szybkość oraz prostota montażu i demontażu, dzięki temu w krótkim czasie można ogrodzić dowolny obiekt lub teren. Poszczególne przęsła ogrodzeniowe są też łatwe w transporcie.

Ogrodzenia ażurowe

Ażurowe ogrodzenia budowlane – ze względu na szybkość i prostotę montażu są najlepszym sposobem na tymczasowe wydzielenie przestrzeni zamkniętych na placach budów, w magazynach czy też podczas imprez masowych. Ogrodzenia ażurowe to ocynkowane przęsła z rur, wypełnione wewnątrz siatką o różnym rozmiarze oczka. Rozmiar oczek siatki zależy przede wszystkim od potrzeb klienta i funkcji, jaką ma spełniać ogrodzenie. Trzeba wiedzieć, że siatki o mniejszych prześwitach są cięższe i przy tym utrudniają wspięcie się na nią. Dzięki temu można dobrze zabezpieczyć każdy obiekt lub dowolną przestrzeń. Ogrodzenie budowlane mocowane na stopach betonowych i łączone ze sobą specjalną klamrą jest pewnym i solidnym rozwiązaniem, które gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed intruzami. W dodatku konstrukcja zapewnia swobodny przepływ powietrza, co jest niezwykle istotne w szczelnie zapełnionych miejscach, a więc na imprezach masowych, ale też w innych wypadkach, na przykład w przypadku upraw ogrodowych. Tego typu ażurowe ogrodzenie betonowe zapewnia również możliwość zrobienia bram czy furtek, co czyni z niego rozwiązanie dość uniwersalne.

Ażurowe ogrodzenia z Lublina to propozycja przede wszystkim dla tych, którym zależy na ogrodzeniu szybkim i łatwym w montażu. Szczegóły na temat dostępnych ogrodzeń betonowych w Lublinie dostarczą przedstawiciele naszej firmy.

Ogrodzenia pełne

Pełne ogrodzenia przestawne z blachy trapezowej są idealnym rozwiązaniem na wydzielenie i zabezpieczenie obszarów podczas prowadzonych prac budowlanych, praPełne ogrodzenia przestawne z blachy trapezowej są idealnym rozwiązaniem na wydzielenie i zabezpieczenie obszarów podczas prowadzonych prac budowlanych, prac ziemnych czy też remontowych. Łatwość montażu oraz demontażu płotów pełnych, ich systemowość oraz trwałość – to główne cechy, które powodują, że ogrodzenie pełne jest najlepszą alternatywą do szybkiego zabezpieczania i wydzielania terenów w każdych warunkach. Doskonale sprawdza się ono również jako ogrodzenie przestawne.

Tymczasowe ogrodzenia ażurowe i pełne są kompatybilne, dlatego można stworzyć zaporę spełniającą wszelkie oczekiwania. Podobnie jak w przypadku ogrodzeń ażurowych, tak i w tym wypadku istnieje możliwość wkomponowania bram i furtek pasujących do paneli ogrodzenia pełnego.

Zachęcamy do zapoznania się z danymi technicznymi ogrodzeń z Lublina dostępnych w firmie Pro-Men, jak również z akcesoriami do ogrodzeń budowlanych ażurowych i pełnych. Zapraszamy też do kontaktu z przedstawicielami firmy, którzy skonfigurują indywidualną ofertę na ogrodzenia betonowe wraz z niezbędnymi elementami.c ziemnych czy też remontowych. Łatwość montażu oraz demontażu płotów pełnych, ich systemowość oraz trwałość – to główne cechy, które powodują, że ogrodzenie pełne jest najlepszą alternatywą do szybkiego zabezpieczania i wydzielania terenów w każdych warunkach. Doskonale sprawdza się ono również jako ogrodzenie przestawne.