Drabiny

Pro Men

Drabiny

Stabilne i mocne drabiny zapewniają bezpieczną i wygodną pracę w każdych warunkach. Kluczowa jest wytrzymałość nawet na duże obciążenia, a przy tym lekkość konstrukcji i zastosowanie różnych dodatkowych rozwiązań, tak, aby bez trudu można było zmieniać jej położenie zgodnie z potrzebami. Przy wyborze drabiny istotne jest jak często i w jakich sytuacjach będzie użytkowana, a także na jakim podłożu będzie usytuowana. W dodatku poszczególne drabiny różnią się wysokością, dopuszczalnym obciążeniem, a także sposobem rozkładania. Wśród wielu modeli znajdują się drabiny wolnostojące i przystawne, drabiny magazynowe i przemysłowe, drabiny teleskopowe, a także drabiny specjalne, w tym drabiny budowlane. Bez trudu można też znaleźć drabiny wielofunkcyjne o uniwersalnym zastosowaniu. Tak szeroką gamę drabin w Lublinie można znaleźć w ofercie naszej firmy Pro-Men.

Komponując asortyment zadbaliśmy, by drabiny w Lublinie, szczególnie drabiny budowlane i przemysłowe, były odporne na uszkodzenia i niezawodne, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. To sprzęt, który sprawdza się na placach budowy, przy pracach rozbiórkowych, montażowych, konserwacyjnych i remontowych. Wśród wielu modeli można bez trudu wybrać takie drabiny, które sprawdzą się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Odpowiednio dopasowane drabiny, na przykład drabiny teleskopowe, pozwalają na większy komfort pracy na wysokości. Odpowiednim rozwiązaniem mogą być drabiny wolnostojące z podestem, choć w wielu przypadkach lepiej sprawdzą się drabiny pozbawione podestu. Dlatego warto wybrać drabinę do konkretnych zastosowań. Sprzedaż drabin w Lublinie to jedna z naszych specjalności, dlatego z przyjemnością doradzimy wybór odpowiednich rozwiązań.

W ofercie posiadamy różne rodzaje drabin:

  • drabiny wolnostojące i taborety
  • drabiny magazynowe i przemysłowe
  • drabiny pojedyncze 2 i 3 elementowe
  • drabiny teleskopowe
  • drabiny specjalne
  • części do drabin

 Podnośniki

Specjalistyczne podnośniki w Lublinie zyskują coraz większą popularność. Wszystko dzięki ich funkcjonalności i jakości. Wybierając podnośniki warto wziąć pod uwagę cel, do którego dany podnośnik będzie wykorzystywany. Istotny jest zasięg czy też wielkość podestu roboczego. Bardzo często podnośniki stanowią doskonałą alternatywę dla rusztowań, gdyż są mobilne, a przy tym całkowicie stabilne. Niektóre podnośniki umożliwiają nawet jednoczesną pracę kilku osób na jednej platformie roboczej, bez ryzyka utraty równowagi. W zależności od potrzeb można kupić podnośniki w Lublinie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Sprzedawane przez nas podnośniki znajdują szerokie zastosowanie w magazynach, w halach produkcyjnych, a także podczas wykonywania prac instalatorskich i konserwacyjnych. W zależności od potrzeb można zdecydować się na podnośniki o niewielkich wymiarach, sprawdzające się przy pracy w trudno dostępnych miejscach czy też na podnośniki umożliwiające wykonywanie zadań specjalnych. Wśród wielu funkcji są między innymi czujniki ostrzegające przed przeciążeniem platformy czy też możliwość różnicowania prędkości wznoszenia. Szczegółowe informacje na temat podnośników dostępnych w ofercie udzielają przedstawiciele Pro-Men.

W sprzedaży są dostępne następujące podnośniki:

  • podnośniki jezdne
  • podnośniki specjalne
  • podnośniki towarowe i estrady