Rusztowania

Pro Men

Rusztowania PLETTAC elewacyjne i fasadowe

Rusztowania marki Plettac to górny profil poprzeczny z trzpieniami gwiazdkowymi umożliwiający łatwe i bezpieczne zawieszania pomostów rusztowania. To także blokada poręczy zabezpieczającej oraz innych elementów konstrukcyjnych wykonana jest za pomocą samozakleszczajacych trzpieni mocujących. Dodatkowe elementy konstrukcyjne pozwalają uzupełnić system i dostosować go do konkretnych zastosowań. Rusztowania mogą być wyposażone w wytrzymały i wygodny pomost stalowy zaprojektowany tak, by zapewnić antypoślizgową i w pełni bezpieczną powierzchnię do wykonywania prac na wysokościach lub inne warianty pomostów wykonanych z drewna, z aluminium czy też z materiałów łączonych. W rusztowaniach marki Plettac przewidziano także wygodne pomosty komunikacyjne i antypoślizgowe drabinki pokryte wodoodporną warstwą żywicy fenelowej. Nie zapomniano też o poręczach, które pełnią rolę zabezpieczenia bocznego oraz o poprzecznym krawężniku, który chroni narzędzia, materiały i inne przedmioty przez spadaniem z rusztowania.

Rusztowania Plettac w Lublinie sprzedajemy już od lat i niezmiennie cieszą się dużą popularnością oraz spełniają oczekiwania naszych klientów. System rusztowań ramowych marki Plettac zapewni możliwość bezpiecznego, wydajnego i efektywnego realizowania prac na wysokościach. Przemyślana konstrukcja sprawia, że montaż można wykonać niemal bez użycia narzędzi, a same rusztowania zapewniają maksymalnie dużą powierzchnię roboczą. Wszystko dzięki ułożenia stężeń ukośnych na zewnątrz. System jest też przemyślany tak by bezpiecznie przenosić obciążenia na belkę ramy nośnej i by zapewnić rusztowaniom odpowiednią sztywność.

Podsumowując, rusztowania ramowe Plettac SL 70 to:

  • wyjątkowo ekonomiczne i uniwersalne rusztowanie do wszelkiego rodzaju prac elewacyjnych,
  • bezpieczny, szybki i łatwy montaż,
  • możliwość wyboru między stalą, aluminium,
  • zamknięty profil – co wpływa na doskonałą stabilność,
  • łatwość montażu złączy,
  • samozakleszczające się trzpienie,
  • zabezpieczenie podestów przed wypadnięciem,
  • długa żywotność elementów dzięki zastosowaniu cynkowania ogniowego.

Zespół takich cech jak szybkość, wygoda montażu i demontażu, bezpieczeństwo i elastyczność czyni SL 70 jednym z najbardziej wydajnych systemów rusztowań.

Rusztowanie elewacyjne, fasadowe Plettac

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie doradzimy wybór optymalnego wariantu, również w przypadku dużych wysokości czy niestandardowych budynków. Mamy sprawdzone rozwiązania i doświadczenie, które pozwala zaproponować optymalne systemy rusztowań. Rusztowania Plettac w Lublinie tylko w Pro-Men! W naszej ofercie znajdziecie też: rusztowania elewacyjne Plettac używane

.

Rusztowania PLETTAC elewacyjne i fasadowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybór odpowiedniego rusztowania PLETTAC to nie lada wyzwanie. Powinno być ono dostosowane do rodzaju i charakteru wykonywanych prac na wysokościach. Rusztowanie elewacyjne to prosta konstrukcja, która pozwala na renowację elewacji, dachu budynku, a także wykonywanie wszystkich prac budowlanych i montażowych na wysokościach. Rusztowanie elewacyjne składa się z powtarzalnych elementów i jest stosowana niemalże do każdej budowy. Rusztowanie fasadowe stanowi uniwersalną konstrukcję, która z uwagi na łatwy montaż bardzo często wybierana jest przez inwestorów. Zazwyczaj rusztowanie fasadowe wybiera się przy różnego rodzaju pracach budowlano-montażowych. Rusztowania PLETTAC wyróżniają się doskonałymi parametrami, które spełniają wymagane normy europejskie. Podczas poszukiwania konkretnego modelu rusztowania, który sprawdzi się przy wykonywaniu konkretnych zadań, warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak: rodzaj prac, np. montażowe lub budowlane, wysokość budynku lub pomieszczenia (to właśnie do niej dobierana jest wielkość rusztowania), ciężar podczas wykonywania prac (w sytuacji, w której prace wymagają dużego obciążenia, np. poprzez wykorzystanie ciężkich narzędzi, warto zakupić rusztowanie o dużej wytrzymałości na obciążenia). Warto zwrócić uwagę również na to, by montaż rusztowania był łatwy i szybki i nie wymagał użycia specjalistycznych narzędzi.

Nie wiesz, na jakie rusztowanie PLETTAC się zdecydować? Chętnie pomożemy Ci i zaproponujemy odpowiedni wariant. Zapraszamy do kontaktu!