Szalunki

Pro Men

Szalunki Ścienne

Szalunek MIDI BOX

Szalunki ścienne MIDI BOX przeznaczone są do prowadzenia wszelkich betonowych prac budowlanych. Dzięki nim można wykonać ściany średnio gabarytowe, szyby windowe, podciągi, słupy o przekroju prostokątnym i inne elementy budynków. W zależności od potrzeb można u nas znaleźć szalunki ścienne odpowiednie do większych i mniejszych przedsięwzięć budowlanych. Proponowane przez nas szalunki ścienne o średnich gabarytach, umożliwiają wykonanie wielu prac bez konieczności wykorzystywania dźwigu na terenie budowy. W przypadku większych projektów konstrukcyjnych możemy zaproponować inne rozwiązania.

Optymalne zestawienie dowolnego szalunku zapewnia pełna gama płyt szalunkowych o szerokości od 30 do 90 cm oraz wysokości 90, 120, 150, 270, 300 i 330 cm. Szalunki te należą do tzw. szalunków średnio gabarytowych, dzięki czemu ich montaż na budowie możliwy jest bez użycia żurawia.

Dopuszczalne parcie betonu wynosi 60 kN/m2 dla ustawienia bez nadbudów, oraz 55 kN/m2 z nadbudowami.

Powierzchnia uzyskana po rozszalowaniu jest gładka i nie wymaga tynkowania oraz wykonywania innych czynności wykończeniowych, stosowane są jedynie tynki pocienione lub normalne szpachlowanie. Gęste użebrowanie ram uniemożliwia odkształcanie się sklejki na skutek parcia betonu. W całej konstrukcji stalowej w usystematyzowany sposób rozmieszczono wiele otworów, które bardzo wygodnie i szybko, a przede wszystkim bezpiecznie pozwalają łączyć ze sobą różne elementy systemu jak również elementy dodatkowe, np. wsporniki pomostu roboczego czy podpory.

Ramy i użebrowane płyty szalunkowe są produkowane ze stali wysokiej jakości jak również są cynkowane ogniowo.

Szalunki ścienne z Lublina to rozwiązania starannie przemyślane i innowacyjne, dzięki czemu ich wykorzystanie w praktyce pozwala bez trudu zrealizować różne projekty budowlane. W dodatku stwarzają one możliwość wykorzystania wymiarowej powtarzalności ścian, tak aby z pomocą dźwigu z odpowiednimi zawiesiami przemieszczać zestawy szalunkowe, bez konieczności ich wcześniejszego rozmontowywania. To bez wątpienia znacznie przyspiesza proces budowlany i pozwala oszczędzić czas.

Zapraszamy osoby zainteresowane ofertą, ponieważ sprzedaż szalunków ściennych w Lublinie to nasza domena.